Новини

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

22 вересня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Бестюк Андрій Іванович з теми «Механізми державного управління вищою військовою освітою в Україні». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Довгань Валерій Іванович, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, науково-дослідний відділ, старший науковий співробітник відділу, заслужений діяч науки і техніки України.

Також успішно захистила своє дисертаційне дослідження Микитюк Юлія Миколаївна з теми «Механізми державної політики у сфері цифровізації правового регулювання в Україні». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, старший дослідник Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна, Національний університет цивільного захисту України, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру.

Засідання проводилося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

У НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

29 серпня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочався захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Колісник Роман Миколайович з теми «Організаційно-економічний механізм державного регулювання розвитку підприємства». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна, Національний університет цивільного захисту України, начальник навчально-науково-виробничого центру.

Засідання відбулося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

27 серпня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 університету.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Федоров Іван Сергійович з теми «Механізми формування стійкого розвитку регіону». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, доцент Залізнюк Вікторія Петрівна, Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри світової економіки.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Мазур Віталій Григорович з теми «Упровадження інноваційних технологій у діяльність органів влади на регіональному рівні». Науковий керівник – Куйбіда Василь Степанович, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений юрист України, професор кафедри регіонального управління, місцевого самоврядування та управління містом Національної академії державного управління при Президентові України.

Засідання проводилося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Начальника навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ Світлану Домбровську заохочено державною нагородою

14 липня, на виконання Указу президента України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив 84 працівників системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, а також правоохоронцям присвоєно почесні звання.

Міністр внутрішніх справ привітав присутніх із нагородами та подякував всій великій команді працівників системи МВС за службу.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін наголосив, що кожен працівник системи МВС гідний нагороди, бо щодня захищає цілісність нашої держави та приходить на допомогу людям.

Так, Грамотою Верховної Ради України було нагороджено Світлану Домбровську, начальника навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, за вагомий особистий внесок у зміцнення наукового потенціалу Української держави й зразкове виконання службових обовязків.

Досвід фахової роботи Світлани Домбровської складає 22 роки. У 2006 р. вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук, а у 2012 р. – дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління». У 2010 р. отримала вчене звання доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, а в 2015 р. вчене звання професора кафедри наглядово-профілактичної діяльності. У 2018 р. присвоєно почесне звання заслуженого працівника освіти України.

Основним науковим напрямом діяльності Світлани Домбровської є система публічного управління соціальним розвитком і людським потенціалом. Вона має понад 200 наукових публікацій. В НУЦЗУ є гарантом освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки» за третім (доктор філософії) рівнем вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Також є членом проєктних груп за освітньо-професійними програмами: 1) «Публічне управління та адміністрування» за другим рівнем вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»; 2) «Туризм» за першим рівнем вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм».

Наразі є головою спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 і членом понад 10 разових спеціалізованих рад; засновником Громадської організації «Центр розвитку інноваційних технологій управління»; головним редактором фахового збірника наукових праць «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління», включеного до категорії Б; під її науковим керівництвом (консультуванням) здобули науковий ступінь «кандидат наук з державного управління» 20 осіб, а науковий ступінь - «доктор наук з державного управління» 13 осіб.

Еще статьи...

Подкатегории