Профорієнтаційна робота

23 грудня 2021 року відбулася онлайн-зустріч представників навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України: проректора – начальника навчально-науково виробничого центру Домбровської С. М., завідувача кафедри менеджменту Леоненко Н. А., доцента кафедри менеджменту Поступної О. В., доцента кафедри менеджменту Тюріної Д. М.  з учнями 10–11-х класів ліцеїв 6, 10, 12 м. Ізюм з метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо вступу на освітньо-професійну програму «Туризм».

Під час зустрічі було обговорено питання щодо переваг навчання в Національному університету цивільного захисту України; переліку конкурсних дисциплін, необхідних для вступу у 2022 році; терміну та вартості навчання; можливості навчання за програмою подвійних дипломів; стажування та проходження практики як на вітчизняних підприємствах туристичної індустрії, так і за кордоном.

 


25 листопада 2021 року кафедрою менеджменту навчально-науково-виробничого центру організовано профорієнтаційний захід для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм» щодо можливості вступу до магістратури за освітньо-професійними програмами «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки» та «Публічне управління та адміністрування».

На захід було запрошено науково-педагогічні працівники кафедри  публічного адміністрування у сфері цивільного захисту: завідувача кафедри, д-р наук з держ. упр., проф. Майстро С. В.; доц. кафедри, канд. екон. наук, доц. Батира Ю. Г.; доц. кафедри, канд. наук з держ. упр. Лопатченко І. М, які ознайомили майбутніх випускників з умовами вступу та навчання у магістратурі,  продемонстрували переваги та перспективи навчання за вказаними освітньо-професійними програмами у НУЦЗУ.


24-25 листопада 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України спільно з викладачем кафедри мовної підготовки Аліною Коваленко та майбутніми випускниками за освітньо-професійною програмою «Туризм» взяли участь у 18 Спеціалізованій виставці освітніх закладів для вступників «Освіта Харківщини».
У рамках заходу було проведено профорієнтаційну роботу з потенційними абітурієнтами шкіл Харкова та області; надано інформацію щодо конкурсних предметів ЗНО для вступу на спеціальність «Туризм», окреслено конкурентні переваги навчання за даною спеціальністю у НУЦЗУ.


26 листопада 2021 року  з метою профорієнтаційної роботи серед випускників 10-11-х класів представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Діна Тюріна та Станіслав Порока відвідали ліцеї № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9 міста Куп’янськ.
Школярі отримали інформацію щодо освітньо-професійної програми «Туризм», переваг навчання у Національному університеті цивільного захисту України, міжнародної діяльності навчально-науково-виробничого центру, можливостей навчання за програмою подвійних дипломів, стажування та проходження практики за кордоном.
Бажаємо випускникам вдалого складання ЗНО та успішної вступної кампанії!

 

 


 

11 лютого 2021 року представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, а саме: завідувач кафедри менеджменту, кандидат економічних наук Леоненко Неллі та ад’юнкт Станіслав Порока зустрілися з учнями 10-11-х класів Харківської спеціалізованої школи №93. Представники НУЦЗУ ознайомили школярів з умовами вступу та навчання в університеті за освітньо-кваліфікаційною програмою за спеціальністю «Туризм». Учням була представлена інформація щодо необхідних для вступу сертифікатів ЗНО, можливості навчання за програмою подвійних дипломів, стажування та проходження практики за кордоном.

15 лютого 2021 року представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, а саме: завідувач кафедри менеджменту, кандидат економічних наук Леоненко Неллі та ад’юнкт Станіслав Порока зустрілися з учнями 10-11-х класів Мереф’янської загальноосвітньої школи №6. Представники НУЦЗУ ознайомили школярів з умовами вступу та навчання в університеті за освітньо-кваліфікаційною програмою за спеціальністю «Туризм». Учням була представлена інформація щодо необхідних для вступу сертифікатів ЗНО, можливості навчання за програмою подвійних дипломів, стажування та проходження практики за кордоном.

16 лютого представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, а саме: доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська, а також ад’юнкти Віктор Палюх та Станіслав Порока зустрілися з учнями 10-11-х класів Красноградської гімназії «Гранд», Красноградського навчально-виховного комплексу №2, Кегечівського ліцею №1, Сахновщинського ліцею №1 та Сахновщинської загальноосвітньої школи №2. Представники НУЦЗУ ознайомили школярів з умовами вступу та навчання в університеті за освітньо-професійною програмою за спеціальністю «Туризм». Учні були ознайомлені з переліком конкурсних предметів, необхідних для вступу у 2021 році, з термінами та вартістю навчання, з можливістю навчання за програмою подвійних дипломів, з наявною можливістю стажування та проходження практики як на вітчизняних підприємствах туристичної індустрії, так і за кордоном. Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію стосовно можливості проживання у гуртожитку та проходити навчання на військовій кафедрі.

25 лютого представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, а саме: старший науковий співробітник, кандидат наук з державного управління Мороз Світлана, доцент кафедри менеджменту, кандидат наук з державного управління, доцент Поступна Олена та начальник наукового відділу проблем державної безпеки, доктор наук з державного управління, старший дослідник Помаза-Пономаренко Аліна зустрілися з учнями 10-11-х класів комунального закладу «Чугуївський ліцей № 8» Чугуївської міської ради Харківської області, комунального закладу «Чугуївський ліцей №1 ім. І.Ю. Рєпіна» Чугуївської міської ради Харківської області, комунального закладу «Чугуївський ліцей № 2» Чугуївської міської ради Харківської області. Крім того, була проведена зустріч з учнями ХЗОШ № 99 та ХЗОШ № 50 міста Харкова. Представники НУЦЗУ ознайомили школярів з умовами вступу та навчання в університеті за освітньо-професійною програмою за спеціальністю «Туризм». Учні були ознайомлені з переліком конкурсних предметів, необхідних для вступу у 2021 році, з термінами та вартістю навчання, з можливістю навчання за програмою подвійних дипломів, з наявною можливістю стажування та проходження практики як на вітчизняних підприємствах туристичної індустрії, так і за кордоном. Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію стосовно можливості проживання у гуртожитку та навчання на військовій кафедрі.

Працівниками кафедри менеджменту постійно проводиться профорієнтаційна робота, яка включає:

  • Проведення виступів перед учнями 10-11 класів м. Харкова та Харківської області, запрошення їх на День відкритих дверей.
  • Розміщення інформації щодо можливостей та умов навчання в найпопулярніших соціальних мережах.
  • Особисте спілкування з учнями та їх батьками під час проведення «Дня відкритих дверей»