У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

05 травня розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України та за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Рибальченко Ніна Павлівна з теми «Механізми державної політики туристичної сфери України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, старший дослідник Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна, Національний університет цивільного захисту України, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Стельмах Андрій Валерійович з теми «Розвиток інституту лобізму в системі забезпечення державної безпеки України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Пархоменко-Куцевіл Оксана Ігорівна, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування.

 Засідання проводились з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!