Новини

Начальника навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ Світлану Домбровську заохочено державною нагородою

14 липня, на виконання Указу президента України, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков нагородив 84 працівників системи МВС орденами, медалями, відомчими відзнаками, а також правоохоронцям присвоєно почесні звання.

Міністр внутрішніх справ привітав присутніх із нагородами та подякував всій великій команді працівників системи МВС за службу.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін наголосив, що кожен працівник системи МВС гідний нагороди, бо щодня захищає цілісність нашої держави та приходить на допомогу людям.

Так, Грамотою Верховної Ради України було нагороджено Світлану Домбровську, начальника навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, за вагомий особистий внесок у зміцнення наукового потенціалу Української держави й зразкове виконання службових обовязків.

Досвід фахової роботи Світлани Домбровської складає 22 роки. У 2006 р. вона захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук, а у 2012 р. – дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління». У 2010 р. отримала вчене звання доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, а в 2015 р. вчене звання професора кафедри наглядово-профілактичної діяльності. У 2018 р. присвоєно почесне звання заслуженого працівника освіти України.

Основним науковим напрямом діяльності Світлани Домбровської є система публічного управління соціальним розвитком і людським потенціалом. Вона має понад 200 наукових публікацій. В НУЦЗУ є гарантом освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки» за третім (доктор філософії) рівнем вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Також є членом проєктних груп за освітньо-професійними програмами: 1) «Публічне управління та адміністрування» за другим рівнем вищої освіти за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»; 2) «Туризм» за першим рівнем вищої освіти за спеціальністю 242 «Туризм».

Наразі є головою спеціалізованої вченої ради Д 64.707.03 і членом понад 10 разових спеціалізованих рад; засновником Громадської організації «Центр розвитку інноваційних технологій управління»; головним редактором фахового збірника наукових праць «Вісник Національного університету цивільного захисту України. Серія: Державне управління», включеного до категорії Б; під її науковим керівництвом (консультуванням) здобули науковий ступінь «кандидат наук з державного управління» 20 осіб, а науковий ступінь - «доктор наук з державного управління» 13 осіб.

В НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження з присудженням ступеня доктора філософії європейського зразка

10 липня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертаційного дослідження з присудженням ступеня доктора філософії з галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Так, представила своє дисертаційне дослідження Діцман Ксенія Дмитрівна з теми «Стандартизація освітніх послуг в умовах децентралізації системи публічного управління освітою в Україні». Науковий керівник – Павленко Олена Олександрівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки Університету митної справи та фінансів.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Домбровська Світлана Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Мороз Світлана Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Хмиров Ігор Михайлович, доктор наук з державного управління, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України; Мороз Володимир Михайлович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри соціології і політології  Національного технічного університету «ХПІ»; Сиченко Віктор Володимирович, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, ректор Дніпровської Академії неперервної освіти.

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії європейського зразка

9 липня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Так, представив своє дисертаційне дослідження Сапіга Володимир Степанович з теми «Формування та реалізація державної політики соціалізації військовослужбовців у армійському середовищі в Україні». Науковий керівник – Парубчак Іван Орестович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Ромін Андрій Вячеславович, доктор наук з державного управління, професор, начальник факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України; Домбровська Світлана Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна, доктор наук з державного управління, старший дослідник, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Воротін Валерій Євгенович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач відділу комплексних проблем державотворення Інституту законодавства Верховної Ради України; Бєлай Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, начальник кафедри військово-соціального та психологічного забезпечення оперативного факультету Національної академії Національної гвардії України.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Демидко Дмитро Леонідович з теми «Державна гуманітарна політика у становленні громадянського суспільства в контексті національної безпеки України». Науковий керівник – Парубчак Іван Орестович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці:  Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна, доктор наук з державного управління, старший дослідник, начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Хмиров Ігор Михайлович, доктор наук з державного управління, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України; Майстро Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Воротін Валерій Євгенович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач відділу комплексних проблем державотворення Інституту законодавства Верховної Ради України; Радченко Олександр Віталійович, доктор наук з державного управління, професор, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету.

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії європейського зразка

8 липня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Так, представив своє дисертаційне дослідження Калюжний Віталій Сергійович з теми «Публічне регулювання впровадження технологій дистанційної освіти в Україні». Науковий керівник – Ромін Андрій Вячеславович, доктор наук з державного управління, професор, начальник факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Домбровська Світлана Миколаївна, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Мороз Світлана Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Хмиров Ігор Михайлович, доктор наук з державного управління, доцент, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем цивільного захисту та техногенно-екологічної безпеки науково-дослідного центру Національного університету цивільного захисту України; Грень Лариса Миколаївна, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”; Дацій Надія Василівна, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Поліського національного університету (м. Житомир).

Також успішно захистила своє дисертаційне дослідження Шкурат Марія Олексіївна з теми «Розвиток механізмів публічного управління якістю вищої освіти в Україні на основі міжнародного досвіду». Науковий керівник – Павленко Олена Олександрівна, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки Університету митної справи та фінансів.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці:  Ромін Андрій Вячеславович, доктор наук з державного управління, професор, начальник факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України; Майстро Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Мороз Світлана Анатоліївна, кандидат наук з державного управління, старший науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Радченко Олександр Віталійович, доктор наук з державного управління, професор, проректор з наукової роботи Національного авіаційного університету; Грень Лариса Миколаївна, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри педагогіки та психології управління соціальними системами ім. акад. І.А. Зязюна Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”.

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Більше статей...

Дочірні категорії