Новини

Представниця НУЦЗ України стала учасницею V Міжнародної наукової конференції «Euroatlantic security and policy of the russian federation» на базі Академії Піотркува (Республіка Польща)

05 червня відбулося пленарне засідання V Міжнародної наукової конференції «Euroatlantic security and policy of the russian federation» на базі Академії Піотркува (Республіка Польща). У цьому році науково-комунікативний захід присвячено обговоренню особливостей російсько-української війни, що передбачає застосування як кінетичної зброї, так і нетрадиційної, а також визначенню наслідків війни для регіональної та глобальної безпеки.

На пленарному засіданні виступила начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Аліна Помаза-Пономаренко з доповіддю «Assessment of risks of Ukraine's digital security as a component of information security in modern conditions». У режимі відеоконференції доповідачка закцентувала увагу на шляхах інтернаціоналізації підготовки антикризових управлінців у сфері національної та інформаційної безпеки. Це питання є надзвичайно актуальним для нашої держави в сучасних умовах повномасштабної збройної агресії.

 

Науковці навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України долучилися до розробки системи антикризового управління

Науковці навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України долучилися до розробки системи антикризового управління на місцевому рівні в рамках проєкту «Підвищення спроможності місцевих громад протидії кризовим ситуаціям». Проєкт виконується науковцями НУЦЗ України спільно із ученими Познанського технологічного університету та Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

В обговоренні проблеми взяли участь начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська. У рамках зустрічі очільниця центру поділилася своїм досвідом щодо проєкту та долучилася до розробки рішень, які допоможуть подолати поточні виклики та створити стійкий фундамент для майбутнього розвитку.

В навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗ України відбувся випуск магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

24 травня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск здобувачів заочної форми навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування» та «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки».

Навчально-науково-виробничий центр випустив 52 магістри, які успішно склали єдиний державний кваліфікаційний іспит та захистили магістерські дипломні роботи з проблем публічного управління та адміністрування.

З привітальним словом до випускників звернулися начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту Сергій Майстро, професор кафедри Олексій Крюков, доцент кафедри Юрій Батир та інші викладачі кафедри та співробітники центру. Від випускників зі словами вдячності виступили Лагутіна Альбіна та Володимир Іващук.

Тож, у добру путь!

Здобувачі вищої освіти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України - переможці Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт

25 квітня 2024 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» було проведено Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Управлінські, соціальні та поведінкові науки у реалізації засад сталого розвитку». Захід проводиться третій рік поспіль, і цьогоріч його учасниками стали понад 70 молодих науковців. Так, рішенням конкурсної комісії дипломами ІІ ступеня у номінації «Управлінські науки» були нагороджені здобувачка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Туризм» Ангеліна Ляшенко та здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» Олексій Карпеко. Тема їхньої конкурсної роботи «Публічне управління у сфері безбар’єрного сталого розвитку туризму України у воєнний і післявоєнний періоди». Науковий керівник – начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру університету Аліна Помаза-Пономаренко.

Результатами наукових досліджень здобувачі поповнили скарбничку рейтингових досягнень Національного університету цивільного захисту України.

 

 

Більше статей...

Дочірні категорії