Новини

День відкритих дверей

Шановні майбутні випускники, друзі!


10.12.2022 р. о 10:00 та 13:00 у Національному університеті цивільного захисту України
відбудеться День відкритих дверей у форматі ОНЛАЙН-зустрічі.

Ознайомитися з освітньою програмою «Туризм» кафедри менеджменту у форматі ZOOM-конференції!

Ідентифікатор: 830 5829 4663
Пароль: 2022

Долучайтеся до нас в соціальних мережах   

Instagram Facebook Telegram


Більше інформації на сайтах НУЦЗ України та ННВЦ

У НУЦЗУ відбулися захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління та попередні захисти

11 листопада на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Марущин Юрій з теми «Механізми державного регулювання підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні». Науковий керівник – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права ім Леоніда Юзькова, доктор наук з державного управління, доцент Щепанський Едуард Валерійович.
Цього ж дня, заслухали звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження докторантки Мороз Світлани з теми «Механізми публічного управління у сфері забезпечення якості вищої освіти в Україні». Науковий консультант – проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна. Крім того, представили результати своїх дисертаційних досліджень здобувачі вищої освіти Правосуд Олександр з теми «Довіра населення як механізм публічного управління у сфері забезпечення національної безпеки України» і Карпеченкова Ганна з теми «Формування державної політики запобігання та протидії домашньому насильству в Україні». Науковий керівник - доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри управління та адміністрування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Шевченко Сергій Анатолійович.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління

10 листопада на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Тогобицька Віолета з теми «Механізми державного регулювання соціально-економічних ризиків України в умовах діджиталізації». Науковий консультант - проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня було заслухано дисертаційне дослідження Кравченко Любові з теми «Стратегічне планування розвитку регіональної системи професійно-технічної освіти як інноваційний механізм державного управління». Науковий керівник - ректор Дніпровської академії неперервної освіти, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Сиченко Віктор Володимирович.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень

22 жовтня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття ступеня доктора наук з державного управління та доктора філософії у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Першим представив результати дисертаційного дослідження Сторожев Роман Іванович «Механізми забезпечення розвитку лідерства в публічно-управлінській діяльності». Також відбувся захист наукового дослідження Ігнатьєва Олександра Михайловича «Механізми публічного управління моніторингом стану потенційно небезпечних об’єктів». Науковий керівник: Крюков Олексій Ігорович, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Домбровська Світлана Миколаївна доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти, проректор-начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Майстро Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Ляшевська Олена Іванівна кандидат наук з державного управління, доцент, старший викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України; Антонова Людмила Володимирівна доктор наук державного управління, професор, професор кафедри обліку та аудиту Чорноморського національного університету імені Петра Могили; Бєлай Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, заступник начальника навчально-методичного центру – начальник відділу методичного забезпечення навчального процесу Національної академії Національної гвардії України.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

Більше статей...

Дочірні категорії