Кафедра публічного адміністрування у сфері цивільного захисту

Кафедра публічного адміністрування у сфері цивільного захисту створена згідно з наказом ДСНС України від 04.09.2015 р. № 448.
Кафедра є окремим підрозділом Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.
Метою діяльності кафедри є підготовка магістрів та докторів філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (галузь знань 28 «Публічне управління та адміністрування»).
Діяльність кафедри орієнтована на поглиблене теоретичне навчання слухачів і забезпечення набуття ними необхідних практичних вмінь та навичок стосовно державного управління, зокрема, у сфері цивільного захисту; проведення наукових досліджень пов’язаних з державно-управлінською діяльністю, підвищення рівня викладання навчальних дисциплін, удосконалення навчального процесу, плідна співпраця та взаємодія з факультетами, кафедрами та іншими структурними підрозділами Національного університету цивільного захисту України.
Кафедра публічного адміністрування у сфері цивільного захисту у своїй діяльності керується чинним законодавством України, наказами та розпорядженнями ДСНС України, нормативними актами про наукову діяльність навчальних закладів ДСНС України, Статутом Університету, наказами ректора Університету.
Здійснюючи свою діяльність, кафедра від імені Національного університету цивільного захисту України налагоджує співробітництво з територіальними управліннями та підрозділами ДСНС України, вищими навчальними закладами та науково-дослідними установами.

 
 

Адреса кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту:
61024, м. Харків, вул. Лермонтовська, 28
e-mail: maystroЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; krukowЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.