Підготовка магістрів та докторів філософії з публічного управління та адміністрування

Підготовка магістрів та докторів філософії за спеціальністю

281 «Публічне управління та адміністрування»

Кафедра публічного адміністрування у сфері цивільного захисту здійснює підготовку магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (ОПП «Публічне управління та адміністрування», ОПП «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки»), яка дає випускникам змогу працювати на посадах з управління персоналом та менеджменту на підприємствах, організаціях і установах усіх форм власності і сфер діяльності; на державній службі; органах місцевого самоврядування, а також інших організаціях, на які поширюється дія Закону України «Про державну службу» (категорії посад вищої та середньої керівних ланок у державному управлінні).

• Підготовка магістрів
  • Кваліфікаційний рівень «магістр» слухач НУЦЗУ отримує після захисту магістерської роботи.
  • Навчання проводиться за денною та заочною формами за кошти фізичних та юридичних осіб.
  • Вартість денної форми навчання – 23000 грн./ рік, вартість заочної форми навчання – 20000 грн./рік (набір 2023 року).
  • Термін денної форми навчання – 1 рік 6 міс. Термін заочної форми навчання – 1 рік 9 міс.
  • Базовий рівень освіти для вступу до магістратури – освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» будь-якого напрямку підготовки.
  • Особливості проведення реєстрації вступників

• Підготовка докторів філософії
  • Кафедра публічного адміністрування у сфері цивільного захисту здійснює підготовку здобувачів освітньо-наукового ступеня доктор філософії за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» (ОНП «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки»).
  • Вартість очної форми навчання (денна, вечірня) – 27000 грн./рік, вартість заочної форми навчання – 23000 грн./рік (набір 2023 року).
  • Термін навчання – 4 роки.