В НУЦЗ України відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

22-23 лютого на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулась Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика розвитку туризму: досвід, проблеми, інновації» за міжнародної участі.

З вітальним словом до учасників конференції звернулись проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Володимир Андронов, начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Світлана Домбровська; завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру, доктор наук державного управління, доцент Неллі Леоненко; заступник голови студентської ради, член наукового студентського товариства університету Анастасія Склярова, які визначили користь проведеного заходу, а також побажали всім учасникам плідної роботи та цікавих дискусій.

Відеопривітання надіслали колеги зі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького – в.о. завідувача кафедри туризму, кандидат економічних наук, доцент Кушнір Леся; Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор наук державного управління, доцент Матвейчук Людмила; Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського – завідувач кафедри індустрії гостинності та сталого розвитку навчально-наукового інституту управління, економіки і природокористування, кандидат економічних наук, доцент, старший науковий співробітник Петровська Ірина; Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця – доцент кафедри готельного і ресторанного бізнесу, кандидат державного управління, доцент Сисоєва Світлана; ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» – директор, кандидат наук з державного управління Холодок Валентина; Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова – завідувач кафедри ПУА, доктор наук з державного управління, професор Щепанський Едуард;

У конференції взяли участь понад 100 науковців з провідних навчальних і наукових установ України та зарубіжжя. Наукові дослідження учасників було присвячено актуальним проблемам туризмології та туристичної практики; визначенню особливостей інституціонального та нормативно-правового забезпечення індустрії туризму в Україні; соціально-економічним аспектам  функціонування туристичного бізнесу; інновінгу  в туристичній діяльності.

Активними учасниками стали здобувачі вищої освіти навчально-науково-виробничого центру, які навчаються за спеціальністю «Туризм». З доповідями виступили:
ЛЯДЕР Андрій – тема доповіді «Основні еко-тренди в індустрії харчування»;
ЛЯШЕНКО Ангеліна – тема доповіді «Impact of Global Human Problems on the Development of Ecotourism»;
ЗАГИНАЙКО Вікторія – тема доповіді «Організація безбар'єрного середовища на туристичних об'єктах: досвід Німеччини»;
ОРДІЄВИЧ Данііл – тема доповіді «Загальні відомості про музичні фестивалі світового рівня як одного з факторів розвитку подієвого туризму»;
ГОРКУН Максим – тема доповіді «Виклики та перспективи розвитку мотоциклетного туризму в Україні»;
СКЛЯРОВА Анастасія – тема доповіді «Конкурентні переваги та обмеження перспективного розвитку туристичного потенціалу туристичної дестинації на прикладі Одеської області».

Доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером та свідчили про активну участь здобувачів у проведенні наукових досліджень. Висловлені в доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.
Загалом конференція відбулася на високому науковому та організаційному рівні.
Більш детально з матеріалами конференції можна познайомитись за цим посиланням: Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція з міжнародною участю «Теорія і практика розвитку туризму: досвід, проблеми, інновації» (22-23 лютого 2024 р.)

Дякуємо учасникам конференції за плідну дискусію, конструктивний діалог, обмін науковим та практичним досвідом, присвячених розв’язанню актуальної проблематики перспективних напрямків інноваційного розвитку туристичної галузі України.