Новини

В НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління

21 січня у спеціалізованій вченій раді Д38.053.03 на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Д64.707.03 навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Мороз Світлана Анатоліївна з теми «Механізми публічного управління у сфері забезпечення якості вищої освіти в Україні». Науковий консультант – проректор - начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.

Вітаємо Мороз Світлану Анатоліївну і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

У НУЦЗУ відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування

20 січня 2023 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування.
Так, представила результати свого дослідження Гучко Марія Михайлівна з теми «Управління персоналом публічних інституцій у період соціально-економічних трансформацій в Україні». Науковий керівник – доктор економічних наук, доцент Матвіїшин Євген Григорович.
Цього ж дня заслухали звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження Пурнака Віктора Павловича з теми «Публічне управління підготовкою персоналу у сфері охорони громадського порядку: освітні та виховні аспекти». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

День відкритих дверей

Шановні майбутні випускники, друзі!


10.12.2022 р. о 10:00 та 13:00 у Національному університеті цивільного захисту України
відбудеться День відкритих дверей у форматі ОНЛАЙН-зустрічі.

Ознайомитися з освітньою програмою «Туризм» кафедри менеджменту у форматі ZOOM-конференції!

Ідентифікатор: 830 5829 4663
Пароль: 2022

Долучайтеся до нас в соціальних мережах   

Instagram Facebook Telegram


Більше інформації на сайтах НУЦЗ України та ННВЦ

У НУЦЗУ відбулися захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління та попередні захисти

11 листопада на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Марущин Юрій з теми «Механізми державного регулювання підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад в Україні». Науковий керівник – завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління та права ім Леоніда Юзькова, доктор наук з державного управління, доцент Щепанський Едуард Валерійович.
Цього ж дня, заслухали звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження докторантки Мороз Світлани з теми «Механізми публічного управління у сфері забезпечення якості вищої освіти в Україні». Науковий консультант – проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна. Крім того, представили результати своїх дисертаційних досліджень здобувачі вищої освіти Правосуд Олександр з теми «Довіра населення як механізм публічного управління у сфері забезпечення національної безпеки України» і Карпеченкова Ганна з теми «Формування державної політики запобігання та протидії домашньому насильству в Україні». Науковий керівник - доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри управління та адміністрування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Шевченко Сергій Анатолійович.
Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!

More Articles ...

Subcategories