У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

7 травня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Вавренюк Сергій Анатолійович з теми «Механізми державного управління реформуванням вищої освіти України». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор Домбровська Світлана Миколаївна, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, заслужений працівник освіти України.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Тресков Андрій Вікторович з теми «Механізми державного регулювання розвитку паливно-енергетичного комплексу України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Майстро Сергій Вікторович, Національний університет цивільного захисту України, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру.

Засідання відбулося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!