У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

11 травня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Драган Ірина Василівна з теми «Державне регулювання процесів забезпечення сталого природокористування в Україні». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор Домбровська Світлана Миколаївна, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, заслужений працівник освіти України.

Також успішно захистила своє дисертаційне дослідження Бєляєва Олена Павлівна з теми «Механізми державно-громадської взаємодії в управлінні фаховою передвищою освітою». Науковий керівник – кандидат наук з державного управління, доцент, Луценко Світлана Миколаївна, Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, доцент кафедри педагогіки, спеціальної освіти та менеджменту.

Засідання відбулося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!