Здобувачі ОПП «Туризм» кафедри менеджменту долучилися до участі в тренінговій програмі «Підвищення правової обізнаності виборців щодо форм та методів співпраці з народними депутатами України».

Захід проводився за інформаційної підтримки ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» громадською організацією «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» в межах реалізації проєкту «Парламент для села: правообізнаність сільського населення, як інститут впливу на прийняття рішень» грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану» від Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Питання які були розглянуті:

1. Забезпечення взаємодії між представниками законодавчого органу влади та їх виборцями.
  2. Підвищення правової обізнаності місцевих виборців щодо форм та методів співпраці з органами влади.