Здобувачі ОПП «Туризм» кафедри менеджменту долучилися до участі в тренінговій програмі «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму».

17 квітня 2024 р здобувачі ОПП «Туризм»  кафедри менеджменту долучилися до участі в тренінговій програмі «Диверсифікація сільської економіки через мережу громадських консультаційних центрів туризму».

Захід проводився за інформаційної підтримки ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» громадською організацією «Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні» в межах реалізації проєкту «Парламент для села: правообізнаність сільського населення, як інститут впливу на прийняття рішень» грантової програми «Громадяни і парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану» від Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Питання які були розглянуті:

• Як розвивається туризм у сільській місцевості в Україні від початку повномасштабного вторгнення рф?
  • Як нові тренди і вимоги з’явилися за цей час?
  • Чи дійсно агросадиби зараз «на коні»?
  • Чим дотичний до українського тревел-галузі досвід естонських колег з розвитку туризму та спектру надаваних послуг?
  • Чому діджитал має бути масштабним, але реалістичним?
  • Навіщо знати і вивчати цільову аудиторію і чому стратегії комунікації мають бути персоналізованими.
  • Які кроки потрібно здійснити у напряму мрії розвивати сільський зелений туризм?