Студенти ННВЦ, які навчаються на денній формі навчання за спеціальністю «Туризм», відвідали виставку квітів та сад Шевчека

6 жовтня 2020 року студенти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ, які навчаються на денній формі навчання за спеціальністю «Туризм», разом із куратором – доцентом кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Оленою Поступною відвідали виставку квітів, що відкрилася у галереї «Бузок». На виставці були представлені колекційні сорти фіалок, які вражають своєю красою та кольорами, а також вишукані флораріуми і композиції з хижими й іншими екзотичними рослинами – рідкісні і красиві сукуленти, кактуси, родом з різних куточків нашої планети. Студенти дізналися про складності розмноження, вирощування та догляду за цими рослинами.
Після виставки студенти разом із куратором здійснили пішу прогулянку по міському парку – саду ім. Т.Г. Шевченка, розташованому в самому центрі Харкова, та розглянули його визначні місця: пам’ятник Т.Г. Шевченку, заклади культури (Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М.В. Лисенка, кіноконцертний зал «Україна», дельфінарій), Каскад, фонтан та фонтанні комплекси і басейни, вікові дуби, яким від 200 до 300 років, квіткові орнаментальні клумби тощо.