Студенти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ, які навчаються на денній формі навчання за спеціальністю «Туризм», відвідали музей Місцевого самоврядування Харківщини

9 жовтня 2020 року студенти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ, які навчаються на денній формі навчання за спеціальністю «Туризм», разом із куратором – доцентом кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Оленою Поступною відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини. Екскурсію провела завідувач Музею – Марія Чумак, яка розповіла про історичне минуле самоврядування від часу його виникнення, розповсюдження полково-сотенного устрою, утворення земського самоврядування та впровадження посади міського голови, яка, подібно історичній давнині, існує і до сьогодні. Також студенти дізналися про життя громад Харківщини у радянський період та про розвиток самоврядування в період незалежної України.
Після екскурсії студенти разом із куратором здійснили пішу прогулянку до НУЦЗУ з метою ознайомитись із видатними будівлями та місцями, розташованими на майдані Свободи та на вулицях Сумській, Свободи і Чернишевській.