Вебінари Web of Science

Співробітники, ад'юнкти та докторанти Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України взяли участь у вебінарах Web of Science, про ресурси компанії Clarivate. У рамках занять було висвітлено основи наукометрії та її коректного застосування, можливості референс-менеджера EndNote для швидкого і точного оформлення публікацій, створення, наповнення та використання основних авторських профілів Publons та Orcid та як і чим можуть допомогти Web of Science та InCites при подачі грантової заявки. За підсумками вебінарів, співробітники, ад'юнкти та докторанти Навчально науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України отримали відповідні сертифікати та підвищили  свою наукову кваліфікацію.