У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

У зв’язку з дозволом Міністерства освіти і науки України на проведення засідань спеціалізованих вчених рад 29 жовтня розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Державне управління у сфері державної безпеки та охорони громадського порядку» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представив своє дослідження Панченко Олег Анатолійович з теми «Державне управління інформаційною безпекою в епоху турбулентності». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного адміністрування Пархоменко-Куцевіл Оксана Ігорівна, ПрАТ “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна академія управління персоналом”.

Цього ж дня успішно захистила своє дисертаційне дослідження Копанчук Олена Євгенівна з теми «Механізми захисту національних інтересів України у сфері міжнародних відносин». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України Домбровська Світлана Миколаївна.

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!