У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

29 cічня 2021 року в 11.00 розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 Національного університету цивільного захисту України.

Так, представил своє дисертаційне дослідження Рєзніков Валерій Володимирович з теми «Механізми формування та реалізації державної політики у сфері європейської інтеграції України». Науковий консультант –доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України Майстро Сергій Вікторович.

Цього ж дня успішно захистив своє дисертаційне дослідження Петрів Іван Михайлович з теми «Удосконалення механізму реалізації державної політики в системі органів влади конституційної юрисдикції». Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного права Національного університету «Одеська юридична академія» Бальцій Юрій Юрійович.

Засідання проводилося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!