Профорієнтаційна робота навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України

16 лютого представники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, а саме: доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська, а також ад’юнкти Віктор Палюх та Станіслав Порока зустрілися з учнями 10-11-х класів Красноградської гімназії «Гранд», Красноградського навчально-виховного комплексу №2, Кегечівського ліцею №1, Сахновщинського ліцею №1 та Сахновщинської загальноосвітньої школи №2.

Представники НУЦЗУ ознайомили школярів з умовами вступу та навчання в університеті за освітньо-професійною програмою за спеціальністю «Туризм». Учні були ознайомлені з переліком конкурсних предметів, необхідних для вступу у 2021 році, з термінами та вартістю навчання, з можливістю навчання за програмою подвійних дипломів, з наявною можливістю стажування та проходження практики як на вітчизняних підприємствах туристичної індустрії, так і за кордоном. Майбутнім абітурієнтам було надано інформацію стосовно можливості проживання у гуртожитку та проходити навчання на військовій кафедрі.