У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

18 лютого на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03 НУЦЗ України.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Павлій Назарій Іванович з теми «Механізми державного управління формування екологічної політики». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, доцент, перший проректор Національного університету цивільного захисту України Коврегін Володимир Володимирович.

Цього ж дня успішно захистила своє дисертаційне дослідження Платонова Інесса Олегівна з теми «Розвиток механізмів державного регулювання зовнішньоекономічної діяльності в Україні». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, начальник факультету пожежної безпеки Національного університету цивільного захисту України Ромін Андрій Вячеславович.

Засідання відбулося з використанням відеозв'язку. Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів, та бажаємо подальших успіхів на теренах науки!