На кафедрі НУЦЗУ відбувся захист курсових проєктів з навчальної дисципліни «Туристські ресурси України»

31 травня на кафедрі менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбувся захист курсових проєктів з навчальної дисципліни «Туристські ресурси України». Захист робіт проводився на засіданні екзаменаційної комісії, до складу якої увійшли: завідувач кафедри (голова комісії) – кандидат економічних наук Леоненко Н.А.; доцент кафедри (науковий керівник) – кандидат наук з державного управління Поступна О.В.; старший викладач кафедри – кандидат наук з державного управління Грабар Н.С.
Захист курсових проєктів відбувся у дистанційному режимі. Студенти підготували роботи, в яких характеризуються туристсько-рекреаційні ресурси таких областей, як Київської, Львівської, Сумської, Харківської та Херсонської. В роботах були розроблені та запропоновані туристичні тури цими областями та визначено їхню ефективність. Доповіді студентів супроводжувались цікавими презентаційними матеріалами. Відповіді студентів на запитання членів комісії були чіткі й науково обґрунтованими.
Вітаємо студентів з успішним захистом курсових проєктів і бажаємо подальших навчальних і наукових успіхів.