В НУЦЗУ розпочалась навчальна практика

14 червня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочалась навчальна практика студентів 1-3 курсів, які навчаються за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю  «Туризм».

Завідувач кафедри менеджменту НУЦЗУ – керівник навчальної практики, кандидат економічних наук Неллі Леоненко ознайомила студентів з метою, завданнями, вимогами та строками проходження навчальної практики, а також з формою та строками захисту результатів практики.

В перший день практики, зважаючи на її сезонний характер та значний обсяг запланованої групової (виїзні екскурсії) та самостійної роботи, студенти були проінструктовані про правила та основні вимоги техніки безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності людини: безпечного поводження на водоймах, під час поїздок, екскурсій та ін. Кожний студент отримав індивідуальне завдання на навчальну практику та був проінструктований щодо правил, вимог та строків його виконання.

На організованій в дистанційному режимі зустрічі студентів із керівником практики була присутня куратор студентських груп – доцент кафедри, кандидат наук з державного управління Олена Поступна.

Бажаємо всім студентам, щоб навчальна практика була цікавою, насиченою й корисною!