У НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

29 серпня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочався захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Колісник Роман Миколайович з теми «Організаційно-економічний механізм державного регулювання розвитку підприємства». Науковий консультант – доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна, Національний університет цивільного захисту України, начальник навчально-науково-виробничого центру.

Засідання відбулося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!