У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

28 вересня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представив своє дисертаційне дослідження Кононович Вячеслав Генріхович з теми «Механізми державного регулювання фізичного виховання в закладах вищої освіти». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна, Національний університет цивільного захисту України, начальник навчально-науково-виробничого центру.

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Ситник Тарас Ігорович з теми «Механізми реалізації державної соціально-економічної політики у період епідеміологічних загроз». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор парубчак Іван Орестович, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування.

Засідання проводилося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!