У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління

30 вересня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України розпочалися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Супрунова Ірина Валеріївна з теми «Державна політика у сфері детінізації національної економіки як структурної складової державної безпеки». Науковий консультант – заслужений економіст України, доктор наук з державного управління, доктор економічних наук, професор Грицишен Димитрій Олександрович, декан факультету публічного управління та права Державного університету «Житомирська політехніка».

Також успішно захистив своє дисертаційне дослідження Слободян Олександр Станіславович з теми «Механізми формування та реалізації державної промислової політики України». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Майстро Сергій Вікторович, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Засідання проводилося з використанням відеозв'язку та відповідно до карантинних вимог.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!