В гостях у туристичної компанії "Інтурист-Харків"

Одним із головних пріоритетів у підготовці майбутніх фахівців з туризму Національного університету цивільного захисту України є знайомство з підприємствами туристичної індустрії. Так, студенти спеціальності «Туризм» відвідали компанію "Інтурист-Харків", яка успішно працює в галузі туристичних послуг понад  20 років, демонструючи високу якість організації турів і лідерські позиції на ринку. За рішенням Генеральної дирекції Всеукраїнського науково-дослідного центру ефективного управління туристична компанія «Інтурист-Харків» нагороджена національним дипломом і званням «Краще підприємство України - 2021».  Компанія "Інтурист-Харків" є одним із стейкхолдерів освітньо-професійної програми «Туризм», яка впроваджена на кафедрі менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Генеральний директор, почесний працівник туризму України Пархоменко Олександр Михайлович ознайомив студентів із розвитком туристичної галузі в Україні та Харкові, особливостями діяльності сучасної туристичної компанії, «родзинками» туристичного бізнесу. Успішний керівник-практик мотивував майбутніх фахівців до навчання й творчої реалізації. Студенти поставили низку цікавих запитань і з превеликим задоволенням відвідали відділи компанії.

Дякуємо ТОВ Туристичній компанії "Інтурист-Харків" за гостинність.