Екскурсійний проєкт «Харків туристичний»

Релігійний туризм як суспільний інститут є важливим соціальним, економічним і культурним фактором будь-якої держави й має глибокі історичні корені. Останнім часом інтерес до релігійного туризму і паломництва у світі зростає. Студенти спеціальності «Туризм» навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України у рамках проєкту відвідали Свято-Покровський монастир та Паломницький відділ Харківської єпархії. Залучення майбутніх фахівців до релігійного туризму й особливостей його практичної організації в Україні стало цікавою сторінкою в студентському житті.

Екскурсанти ознайомилися з архітектурою храмів, святинями Покровського собору й Озорянської церкви, організацією та перспективами розвитку паломницького туризму в Україні, основними напрямками паломницьких турів. Студенти відвідали пам’ятку історії і культури Слобожанщини – Харківську Колегію, у якій свого часу викладав український просвітитель-гуманіст, філософ і поет Г. Сковорода,  помилувалися панорамою Харкова з дзвіниці  Свято-Покровського монастиря.