В НУЦЗУ відбулися загальні збори студентського самоврядування навчально-науково-виробничого центру

22 жовтня відбулися загальні збори здобувачів вищої освіти навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України. Засідання пройшло відповідно до карантинних вимог. Присутні обговорили діяльність студентської ради навчально-науково-виробничого центру за звітний період, а також обрали новий склад студентської ради та  претендентку до складу студентської ради університету. Завідувач кафедри  публічного адміністрування у сфері цивільного захисту, професор Сергій Майстро вручив подяки студентському активу за активну участь у житті університету та органах студентського самоврядування, за сумлінне виконання своїх обов’язків та активну громадянську позицію.