Представники Національного університету цивільного захисту України — переможці Міжнародної програми «Науковець року-2021»

19 листопада до Всесвітнього дня науки відбулося урочисте нагородження переможців Міжнародної програми «Науковець року - 2021. Серед нагороджених — представники Національного університету цивільного захисту України, а саме: начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, старший дослідник Аліна Помаза-Пономаренко і старший науковий співробітник цього ж наукового відділу, доктор філософії в галузі знань «Публічне управління та адміністрування» Віктор Палюх.

Захід відбувся під егідою Національної академії наук України й Української федерації вчених за підтримки та участі Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти, Міністерства освіти України у Будинку прийомів. Нагороджені отримали збірники «Наукова еліта України» та ордени «Науковець року - 2021». Крім українських учених, нагороди було також вручено представникам Польщі, Ізраїлю та іншим.