Лекції провідних фахівців-практиків для здобувачів вищої освіти НУЦЗУ, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Туризм»

У рамках проєкту «Запрошені лектори-практики» відбувся цикл тематичних лекцій для здобувачів вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Туризм» навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Директорка туристичної фірми Оксана Ноздрачова провела лекції з проблем формування індивідуальних програм туристичного обслуговування. Були розкриті особливості індивідуального туристичного продукту, механізми його розробки та просування, технології та правила організації індивідуальних туристичних послуг, особливості системи бронювання та організації транспортних перевезень.

Також здобувачі вищої освіти ознайомилися з порядком та правилами виплат працівникам, їхнім обліком та оподаткуванням, основними елементами та структурою оплати праці, особливостями обліку робочого часу на підприємствах туристичної індустрії. Лекцію провела головний бухгалтер ПОГ «Харківське учбово-виробниче підприємство №4» Оксана Якименко.