Проректор та науково-педагогічні працівники навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ стали учасниками міжнародної конференції

У рамках ухваленої угоди про співпрацю з Таврійським національним університетом імені В.І. Вернадського (м. Київ) навчально-науково-виробничий центр Національного університету цивільного захисту України виступив співорганізатором V Міжнародної науково-практичної конференції  «Теоретичні аспекти та практичні проблеми управління, економіки та природокористування в Україні», яка відбулася 30 листопада у Києві.

Як член організаційного комітету проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру,  доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Світлана Домбровська привітала в онлайн-режимі учасників конференції та побажала плідної наукової праці й подальшого наукового співробітництва в рамках розвитку галузі публічного управління та адміністрування.

До роботи конференції долучилися науковці з Українського національного комітету міжнародної торгової палати - ICC UKRAINE, Національного аерокосмічного університету ім. Н. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Класичного приватного університету (м. Запоріжжя), Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого,  Wyższa szkoła ekonomicznohumanistyczna w bielsku-białej (м. Бельсько-Бяла, Республіка Польща).