В НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії європейського зразка

9 грудня на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень з присудженням ступеня доктора філософії у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Так, представив своє дисертаційне дослідження Махортов Павло Павлович з теми «Механізми публічного управління цивільним захистом населення як чинник національної безпеки держави».

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Помаза-Пономаренко Аліна Леонідівна – начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, старший дослідник; Ромін Андрій Вячеславович – начальник факультету пожежної безпеки, доктор наук з державного управління, професор, полковник служби цивільного захисту; Карпеко Надія Миколаївна – старший викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту, кандидат наук з державного управління; Радченко Олександр Віталійович – професор кафедри публічного управління та адміністрування ННІ неперервної освіти Національного авіаційного університету доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України; Копанчук Володимир Олександрович – доктор наук з державного управління, доцент кафедри кримінального права та процесу Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова.

Також успішно захистила своє дисертаційне дослідження Литвин Наталія Михайлівна з теми «Фінансова децентралізація як основа формування моделі місцевого самоврядування».

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці:  Домбровська Світлана Миколаївна – доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України, проректор – начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України;  Майстро Сергій Вікторович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру;  Батир Юрій Георгійович, кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру; Парубчак Іван Орестович, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького; Пархоменко-Куцевіл Оксана Ігорівна доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Були виконані всі накази та рекомендації Міністерства охорони здоров'я України щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!