В Національному університеті цивільного захисту розпочато проведення спільного курсу підвищення кваліфікації «Стратегічне управління у сфері національної безпеки»

Науково-педагогічні працівники навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України разом із колегами з Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова та Університету міжнародних відносин та соціальних комунікацій у Хелмі (Республіка Польща) з 20 січня 2022 року розпочали спільний курс підвищення кваліфікації «Стратегічне управління у сфері національної безпеки», до якого долучилися викладачі НУЦЗУ, Національної академії національної гвардії України, Національного  університету «Запорізька політехніка»,  Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, а також державні службовці податкової служби та голови районних рад, практичні працівники ДСНС України в Харківській області.

Курс проводиться дистанційно та буде тривати протягом трьох тижнів (180 год, 6  кредитів). Після закінчення буде проведено підсумкове тестування, за результатами якого слухачі отримають сертифікати Університету міжнародних відносин та соціальних комунікацій у Хелмі (Республіка Польща).