У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління

10 листопада на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Тогобицька Віолета з теми «Механізми державного регулювання соціально-економічних ризиків України в умовах діджиталізації». Науковий консультант - проректор Національного університету-начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.
Цього ж дня було заслухано дисертаційне дослідження Кравченко Любові з теми «Стратегічне планування розвитку регіональної системи професійно-технічної освіти як інноваційний механізм державного управління». Науковий керівник - ректор Дніпровської академії неперервної освіти, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Сиченко Віктор Володимирович.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!