У НУЦЗУ відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування

20 січня 2023 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися попередні захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктора філософії з публічного управління та адміністрування.
Так, представила результати свого дослідження Гучко Марія Михайлівна з теми «Управління персоналом публічних інституцій у період соціально-економічних трансформацій в Україні». Науковий керівник – доктор економічних наук, доцент Матвіїшин Євген Григорович.
Цього ж дня заслухали звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження Пурнака Віктора Павловича з теми «Публічне управління підготовкою персоналу у сфері охорони громадського порядку: освітні та виховні аспекти». Науковий керівник – доктор наук з державного управління, професор Парубчак Іван Орестович.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!