В НУЦЗУ відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління

21 січня у спеціалізованій вченій раді Д38.053.03 на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» вченого секретаря спеціалізованої вченої ради Д64.707.03 навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Так, представила своє дисертаційне дослідження Мороз Світлана Анатоліївна з теми «Механізми публічного управління у сфері забезпечення якості вищої освіти в Україні». Науковий консультант – проректор - начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Домбровська Світлана Миколаївна.

Вітаємо Мороз Світлану Анатоліївну і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!