У НУЦЗУ відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління

28 лютого на базі Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю «Механізми державного управління» у спеціалізованій вченій раді Д 64.707.03. Так, представили свої дисертаційні дослідження Карпеченкова Ганна В’ячеславівна з теми "Формування державної політики запобігання та протидії домашньому насильству в Україні" та Правосуд Олександр Євгенійович з теми "Довіра населення до системи публічного управління у сфері забезпечення національної безпеки України". Науковий керівник дисертантів – завідувач кафедри управління та адміністрування Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Шевченко Сергій Олексійович. Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!