Здобувачі вищої освіти навчально-науково-виробничого центру НУЦЗУ склали Єдиний державний кваліфікаційний іспит

18 травня 2023 року здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру НУЦЗ України склали Єдиний державний кваліфікаційний іспит.

Проведення іспиту було організовано на базі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України. Протягом захистів здобувачі вищої освіти продемонстрували набуті під час навчання теоретичні знання, практичні навички й уміння, що необхідні фахівцеві у сфері публічного управління та адміністрування.

Бажаємо успіхів під час захисту кваліфікаційних робіт!