Науковці НУЦЗУ стали учасниками ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи»

18 травня на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова у змішаному форматі відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи». З вітальним словом до учасників наукового форуму звернулась начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України, доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України, Домбровська Світлана Миколаївна.

Доцент кафедри охорони праці та техногенно-екологічної безпеки університету Цимбал Богдан взяв участь у пленарному засіданні ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Публічне управління в Україні: виклики сьогодення та глобальні імперативи» та виступив з доповіддю на тему «Безпека особистості в контексті реалізації ефективної безпекової політики держави».

Проблематика публічного управління загалом та інновації у публічному адмініструванні зокрема є надзвичайно актуальними для українських реалій державотворення. Захід покликаний поєднати зусилля науковців, представників органів влади та місцевого самоврядування, підприємців та громадськості для пошуку механізмів подальшої взаємодії заради сталого розвитку територій, регіонів, розбудови нашої України.

Одним із найбільш дієвих інструментів публічного управління щодо формування національної свідомості, відповідальності є проведення науковоосвітніх заходів, під час яких поєднуються теоретичні знання, наукові здобутки, практичний досвід представників різних регіонів України.