В НУЦЗ України тривають захисти дисертаційних досліджень

14 серпня 2023 року на базі навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України відбулися захисти дисертаційних досліджень на здобуття наукового ступеня доктор філософії у галузі знань «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Першим представив результати свого дисертаційного дослідження Дмитро Соловей «Державна політика фінансово-господарської стабілізації в умовах трансформації суспільства». Науковий керівник - Іван Парубчак, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Світлана Домбровська, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений працівник освіти України начальник навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Неллі Леоненко, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Вікторія Шведун, доктор наук з державного управління, професор, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Людмила Антонова, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри обліку та аудиту факультету економічних наук Чорноморського національного університету ім. Петра Могили; Тихон Яровий, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри менеджменту та публічного адміністрування Чернігівського Інституту інформації, бізнесу і права ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».

Цього ж дня, своє наукове дослідження представив Юрій-Володимир Пронюк на тему «Державна соціально-економічна політика цифровізації діяльності публічних інституцій в Україні». Науковий керівник - Іван Парубчак, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького.

У дискусії взяли участь голова і члени спеціалізованої вченої ради та присутні на захисті фахівці: Вікторія Шведун, доктор наук з державного управління, професор, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Надія Карпенко, кандидат наук з державного управління, доцент, старший викладач кафедри управління та організації діяльності у сфері цивільного захисту факультету цивільного захисту Національного університету цивільного захисту України; Неллі Леоненко, доктор наук з державного управління, доцент, завідувач кафедри менеджменту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України; Інга Перестюк, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри публічного управління та адміністрування Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного авіаційного університету; Едуард Щепанський, доктор наук з державного управління, професор, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Хмельницького університету управління і права імені Леоніда Юзькова.

Крім того, цього дня представив звіт щодо виконання індивідуального плану з проведеного дисертаційного дослідження Андрій Федець на тему «Державна політика фінансової безпеки банківського сектору України». Науковий керівник – Вікторія Шведун, доктор наук з державного управління, професор, начальник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України.

Вітаємо дисертантів і бажаємо подальших успіхів на теренах науки!