В навчально-науково-виробничому центрі відбулись вступні випробування до ад'юнктури та аспірантури Національного університету цивільного захисту України

Щорічно, в серпні, в Національному університету цивільного захисту України триває вступна кампанія до ад'юнктури та аспірантури університету, яка включає декілька етапів. Так, 15 серпня кандидати на навчання в ад'юнктурі та аспірантурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» складали іспит з іноземної мови, а 17 серпня, на базі навчально-науково-виробничого центру було проведено іспит зі спеціальності за фахом.

Усі вступники показали належний рівень професійних знань, умінь й навичок та отримали високі оцінки членів комісії. Після успішного складання іспиту с майбутніми ад’юнктами та аспірантами спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» було проведено бесіду стосовно навчання за спеціальністю, ознайомлено зі звітною документацією та правилами захисту дисертаційного дослідження.

Ми вітаємо вступників та бажаємо їм результативного навчання та успішного захисту дисертації.