НУЦЗ України став співзасновником міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні аспекти та практичні проблеми управління, економіки та природокористування в Україні»

1 та 2 листопада 2023 року науковці навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України сумісно з Таврійським національним університетом імені В.І. Вернадського провели міжнародну науково-практичну конференцію «Теоретичні аспекти та практичні проблеми управління, економіки та природокористування в Україні».
Від Національного університету цивільного захисту України з привітальним словом виступила начальник навчально-науково-виробничого центру, доктор наук з державного управління, професор Світлана Домбровська.
В рамках дискусії учасники конференції обговорили питання публічного управління та економіки в контексті глобалізаційних та євроінтеграційних викликів, розвитку фінансової системи України, проблем теорії та практики менеджменту в умовах становлення інформаційного суспільства, пріоритетів екологічного розвитку, туризму та готельно-ресторанної справи.
Особливо цікавим було познайомитись з досвідом країн ЄС, яким з учасниками конференції поділились наші закордонні партнери. Матеріали подані науковцями навчально-науково-виробничого центру будуть опубліковані в електронному збірнику матеріалів міжнародної науково-практичної конференції.