НУЦЗ України виступив співорганізатором Всеукраїнської науково-практичної конференції «Національна безпека в умовах війни, післявоєнної відбудови та глобальних викликів ХХІ століття»

7 грудня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Національна безпека в умовах війни, післявоєнної відбудови та глобальних викликів ХХІ століття» на базі Державного університету «Житомирська політехніка». Співорганізаторами науково-комунікативного заходу є Національний університет цивільного захисту України.

У заході взяли участь доктори наук, старший дослідник – начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Аліна Помаза-Пономаренко і провідний науковий співробітник наукового відділу з проблем управління у сфері цивільного захисту Світлана Мороз. Тема їхньої доповіді «Цивільний захист як сфера забезпечення національної безпеки України».

У режимі відеоконференції доповідачки закцентували на шляхах інтернаціоналізації підготовки антикризових управлінців у сфері цивільної безпеки. Це питання є надзвичайно актуальним для нашої держави в сучасних умовах повномасштабної збройної агресії, особливо враховуючи нещодавню ратифікацію Верховною Радою України Угоди про участь у Механізмі цивільного захисту ЄС.