В навчально-науково-виробничому центрі НУЦЗ України відбувся випуск магістрів за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»

24 травня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся випуск здобувачів заочної форми навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», спеціальності «Публічне управління та адміністрування», освітньо-професійних програм «Публічне управління та адміністрування» та «Публічне управління та адміністрування у сфері цивільної безпеки».

Навчально-науково-виробничий центр випустив 52 магістри, які успішно склали єдиний державний кваліфікаційний іспит та захистили магістерські дипломні роботи з проблем публічного управління та адміністрування.

З привітальним словом до випускників звернулися начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська, завідувач кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту Сергій Майстро, професор кафедри Олексій Крюков, доцент кафедри Юрій Батир та інші викладачі кафедри та співробітники центру. Від випускників зі словами вдячності виступили Лагутіна Альбіна та Володимир Іващук.

Тож, у добру путь!