Представниця НУЦЗ України стала учасницею V Міжнародної наукової конференції «Euroatlantic security and policy of the russian federation» на базі Академії Піотркува (Республіка Польща)

05 червня відбулося пленарне засідання V Міжнародної наукової конференції «Euroatlantic security and policy of the russian federation» на базі Академії Піотркува (Республіка Польща). У цьому році науково-комунікативний захід присвячено обговоренню особливостей російсько-української війни, що передбачає застосування як кінетичної зброї, так і нетрадиційної, а також визначенню наслідків війни для регіональної та глобальної безпеки.

На пленарному засіданні виступила начальник наукового відділу проблем державної безпеки навчально-науково-виробничого центру Аліна Помаза-Пономаренко з доповіддю «Assessment of risks of Ukraine's digital security as a component of information security in modern conditions». У режимі відеоконференції доповідачка закцентувала увагу на шляхах інтернаціоналізації підготовки антикризових управлінців у сфері національної та інформаційної безпеки. Це питання є надзвичайно актуальним для нашої держави в сучасних умовах повномасштабної збройної агресії.