Випускники 2023

Урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності «Туризм» 12 червня 2023 року на кафедрі менеджменту відбулося урочисте вручення дипломів випускникам денної та заочної форми навчання за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти в галузі знань «Сфера обслуговування», спеціальності «Туризм», освітньо-професійної програми «Туризм».

 

 

 Колектив ННВЦ вітає випускників із отриманням дипломів та бажає оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, постійного руху вперед!

 

Випускники 2022

08 червня 2022 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Національного університету цивільного захисту України першого рівня вищої освіти, ступеня «бакалавра» спеціальності «Туризм» у галузі знань «Сфера обслуговування». У цьому році дипломи бакалавра отримали 12 студентів, з них 1 - з відзнакою (Трусова Вікторія).
Із традиційним привітанням до випускників звернулась проректор - начальник навчально-науково-виробничого центру Світлана Домбровська, яка разом із завідувачем кафедри менеджменту Неллі Леоненко вручила дипломи випускникам. На святі були присутніми та виступили з привітаннями викладачі кафедри менеджменту і кафедри публічного адміністрування у сфері цивільного захисту.
Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості у своїх силах, витримки і наполегливості у досягненні поставленої мети в ім'я миру та процвітання України.