Вітаємо переможців конкурсу за підсумками

2020-2021 навчального року

«Кращі студенти центру»:

студентка групи Т-18 Трусова В.В.       студентка групи Т-19 Філенко Д.С.

З метою патріотичного виховання молоді, підтримки ініціативи студентської ради університету, стимулювання студентів до здобуття високих показників у навчанні та прагнення до зразкового виконання службових обов’язків на кафедрі менеджменту Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України постійно проводяться заходи для стимулювання та покращення навчального процесу студентами.

Так, за активну участь у патріотичній акції до Дня Незалежності України «Відмінне навчання! Може один – зможуть всі!» студенти другого курсу академічної групи Т-19 (спеціальність «Туризм») відзначені у номінації «Краща студентська навчальна група факультету (центру)».

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів та звершень!

«Краща студентська навчальна група факультету (центру)» 2021:

група 2 курсу –Т-19.

За досягнення високих показників у службовій діяльності, добросовісне виконання обов’язків куратора навчальної групи у 2020-2021 навчальному році Поступна Олена Вікторівна, доцент кафедри менеджменту Навчально-науково-виробничого центру нагороджена грамотою Національного університету цивільного захисту України.

Вітаємо!  Бажаємо Олені Вікторівні натхнення, подальших звершень та здобутків!

За підсумками 2020-2021 навчального року 1 вересня 2021 року студенти спеціальності «Туризм» Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України були відзначені грамотами та подяками.

За відповідне ставлення до виконання обов'язків старости групи, своєчасну та якісну допомогу в організації освітнього процесу подяку Навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України отримала Любченко Юлія Олександрівна.

За сумлінне навчання, бездоганну дисципліну, активну участь у громадській роботі грамоти Національного університету цивільного захисту України отримали: Трусова Вікторія Вікторівна; Філенко Діана Сергіївна; Статівка Олена Миколаївна.

Щиро вітаємо переможців!