Вітання Кращих здобувачів вищої освіти із днем студента від міського голови Ігоря Терехова

16 листопада у Харкові відбувся святковий захід з нагоди Дня студента. Кращим здобувачам вищої освіти мер міста Ігор Терехов вручив Подяки міського голови та підкреслив, що майбутнє Харкова в їх руках. За активну громадянську позицію, високі досягнення у навчанні, участь у науковій та громадській діяльності, формування інтелектуального потенціалу України Подяку міського голови оголошено здобувачці 3 курсу ОПП «Туризм» Євгенії Заваді.

посилання на відео із нагородженням: https://www.youtube.com/watch?v=IPBDSFKQGa8

Вітаємо Євгенію з почесною нагородою та бажаємо подальшої наснаги в навчанні, науці та суспільному житті університету та кафедри!

Вітаємо переможців конкурсу за підсумками 2022-2023 навчального року

Краща студентська навчальна група університету -2023.
За результатами патріотичної акції до Дня Незалежності України, що сприяє підвищенню мотивації студентів до навчання, залучає їх до наукової роботи й активізує творчі здібності, в номінації «Краща студентська навчальна група університету» перемогу здобула академічна група Навчально-науково-виробничого центру Т-21-711 (освітньо-професійна програма «Туризм»).
   Успіхів Вам, натхнення, творчості й позитиву кожного дня!

Вітаємо переможців конкурсу за підсумками 2022-2023 н.р.
За підсумками 2022-2023 навчального року студентів освітньо-професійної програми «Туризм» Навчально-науково-виробничого центру
нагороджено Грамотами Національного університету цивільного захисту України:

- Заваду Євгенію Євгенівну, студентку 2 курсу ННВЦ НУЦЗУ, за найкращі результати у навчанні за підсумками 2022-2023 н.р. та з нагоди Дня Незалежності України;

- Склярову Анастасію Олегівну, студентку 2 курсу ННВЦ НУЦЗУ, за найкращі результати у навчанні за підсумками 2022-2023 н.р. та з нагоди Дня Незалежності України.

Дякуємо Вам і пишаємося Вами!!!