СТУДЕНТСЬКІ ПРОЄКТИ


 

З нагоди Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня) Департамент науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації разом з коаліцією «Харківщина -1325» проводить конкурс електронних постерів. Тематика постерів присвячена ратифікації 20 червня 2022 р. Верховної радою України Конвенції Ради Європи про запобігання насильству проти жінок і домашнього насильства та боротьбу с цими явищами (Стамбульська конвенція), що набула чинності 01 листопада 2022 р.
Зустрічайте роботи студентки 1 курсу ОПП «Туризм» Дарини Української-Ващенко.


Зустрічайте роботу студентки 4 курсу ОПП «Туризм» Дольнікової Юлії  в рамках реалізації проєкту «Туристична Україна очима студентів НУЦЗУ»


Зустрiчайте проєкт "Туристичнi цiкавинки свiту". Пропонуємо ознайомитися з роботою студентки 1 курсу Завади Євгенії "Сопот". Польща, країна, яка одна з перших подала руку допомоги Україні. Я хотіла б показати одне з найпрекрасніших місць цiєï краïни.
Сопот-найпопулярніший і найкрасивіший морський курорт Балтійського узбережжя.

Хочу розповісти про пам'ятки Сопота.
Кривий будинок є головною пам'яткою міста, пройти повз нього просто неможливо. У його архітектурі немає жодної прямої лінії. Цей казковий будиночок є одним з небагатьох подібних та найнезвичайніших будинків планети. У п'яному будинку його ще й так називають, є навіть своя алея зірок.

Старий сопотський маяк - одна з найкрасивіших архітектурних споруд міста. Його висота становить близько 30 метрів.

Вулиця Монтяк найкрасивіша прогулянкова алея міста. По обидва боки вулиці затишно розмістилися кафе та ресторани, невеликі крамнички та зони відпочинку.

Сквер є центральним курортним місцем міста. Прогулюючись алеями скверу легко можна вийти на прибережну лінію Балтійського моря з піщаним пляжем. У самому центрі курортного скверу розташувалася одна з архітектурних пам'яток міста - Гранд готель з не менш привабливим фонтаном, що танцює, біля входу.

Сопотський мовляв, є однією з найдовших у Європі дерев'яною морською пристанню. Протяжність його помосту становить 515,5 метрів, що йдуть далеко в Балтійське море (Гданська затока).

Природа, море і пляж є невід'ємною частиною Сопота. Широкі, чистi пляжі протягнулися на 4,5 кілометра вздовж берега.


 Зустрiчайте роботу студентки 2 курсу Завади Євгенії!


Зустрічайте роботу студентки Філенко Діани!
Можливо ви хоча б раз чули чи бачили "Луцький замок", якщо ні, то це просто зробити, потрібно лише подивитися на 200 гривневу купюру.
Ось декілька цікавих фактів про нього:
1. Замок Любарта, Луцький замок... скільки ж імен носить ця пам'ятка.
Проте є одна унікальна – Замок трьох князів. Це не спроста, адже замок почали будувати за часів Любарта, після його смерті будівництво продовжилось під керівництвом Вітовта. Зведення замку завершилось за часів Свидригайла. Саме тому назва Замок трьох князів є цілком доречною.
2. Історія будівництва Луцького замку несе в собі легенду про трагічне кохання. За легендою, князь Любарт хотів збудувати замок на честь своєї дружини Агрипіни – дочки останнього князя з роду Данила Галицького. Проте їй не вдалося дожити до завершення будівельних робіт. Після втрати жінки, князь Любарт перебував у тяжкому відчаї, проте продовжив будувати замок, який до сих пір височіє в Луцьку. До кінця своїх днів князь приходив на могилу коханої та приносив їй квіти.
3. Легенда про скарби.
Легенда розповідає, що в стінах фортеці Замку Любарта зберігаються скарби. Проте знайти їх можливо, але забрати з собою ні. За історією, сам засновник замку прокляв скарби, тому вони можуть використовуватись лише для добробуту Луцька. Цікавим є те, що Луцький замок зображений на 200-гривневій купюрі, тому за легендою, перед баштою необхідно потерти банкноту в руках і тоді скарби фортеці примножаться.
Дякую за увагу!!!